Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/piotr77/mysmartphone.pl/maincore.php on line 18
MySmartphone.pl - serwis poświęcony telefonom typu Smartphone, Pocket PC, PDA. HTC, Samsung, SPV, iPhone, Maemo, Android. MySmartphone.pl - serwis poświęcony telefonom typu Smartphone, Pocket PC, PDA. HTC, Samsung, SPV, iPhone, Maemo, Android. - regulamin
Ostatnia aktualizacja: Listopad 14 2019 01:09:20
Witamy Cię drogi użytkowniku . Znalazłeś się w miejscu, gdzie można znaleźć wszelkie informacje, oraz pomoc dotyczącą tematów mobilnych urządzeń komunikacyjnych (potocznie komórek). By było Ci tutaj miło spędzać czas i łatwo odszukiwać potrzebne informacje, oraz otrzymywać i udzielać pomocy postanowiliśmy wprowadzić parę reguł. Dotyczą one funkcjonowania użytkowników na forum, oraz ogólnych zasad porządkowych.


Zacznijmy może od tego jak powinny wyglądać Twoje działania w naszym serwisie.


1.Zabronione są wszelkie formy spamowania (wysyłania niechcianych treści reklamowych, w tym linków do innych serwisów o podobnej tematyce do naszego)

2. Zabronione jest zaśmiecanie forum (pisanie posta bezpośrednio pod swoim poprzednim , odpisywanie treści dalece niezwiązanych z tematem dyskusji, itp)

3. Zabronione jest obrażanie innych użytkowników, wyrażanie opinii niezgodnych z prawem, pisanie przekleństw oraz wyrażanie nienawiści rasowej, etnicznej oraz wyznaniowej. Forum jest po to by pomagać, a nie szerzyć nienawiść.

4. Zabronione jest działanie we wszelkiej formie na szkodę naszego serwisu

5. Zabronione jest szerzenie wszelkich treści religijnych, politycznych, pornograficznych, ideologicznych, itp.

6. Zabronione jest korzystanie z danych zamieszczanych w profilu w sposób niezgodny z przeznaczeniem ( umieszczanie reklam, ww treści zabronionych)

7. Zabronione jest mnożenie wątków o tej samej treści/nazwie.

8. Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta w naszym serwisie.

Złamanie któregoś z powyższych punktów będzie skutkowało w zależności od skali przewinienia (zaśmiecenia forum/utrudnienia korzystania z niego) :

-wymoderowaniem posta , oraz poinformowaniem o popełnionym błędzie
-wysłaniem ostrzeżenia dla Użytkownika
-usunięciem treści niezgodnej z regulaminem
-zablokowaniem konta Użytkownika

By uniknąć owych konsekwencji proponujemy :

-korzystać z opcji szukaj
-sprawdzać co się pisze i jak się to ma do wątku
-korzystać rozsądnie z dostępnych opcji
-gdy chcemy pogadać na tematy niezwiązane z tematyką forum, skorzystać z działu Hyde Park
-szanować zdanie innych
-pisać poprawną polszczyzną, bez wulgaryzmów (dopuszczalne są formy "ocenzurowane" )
-zamieszczać obrazki w postach o rozsądnej i odpowiadającej potrzebom postu wielkości.
-pamiętać, że we wszelkich sporach , admin, oraz moderator ma zawsze rację i jego decyzje są niepodważalne, w końcu to On utrzymuje porządek.
-zachowywać szeroko pojętą kulturę dyskusji.
-pamiętać, że jeśli dany temat straci przydatność/aktualność zawartych w nim treści i nie może się przydać jako źródło wiedzy dla nowych użytkowników w przyszłości, może zostać usunięty, bądź wymoderowany lub przeniesiony.

Należy również pamiętać, że zarząd serwisu mysmartphone.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na forum oraz w komentarzach przez użytkowników, ponieważ użytkownik publikuje swoje komentarze i opinie na własną odpowiedzialność. Również za zamieszczone linki przez naszych użytkowników do nielegalnych wersji oprogramowania serwis mysmartphone.pl nie odpowiada.

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować, za obecność w naszym serwisie i zaprosić do współpracy przy tworzeniu wspólnoty forum.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie.
Życzymy owocnej pracy z naszym serwisem.
Zespół mysmartphone.pl